22 wrz 2014

Uroczystości na zamku w Niepołomicach

Autor: Admin | Kategoria: Aktualności

W dniu14 września 2014 r na zamku w Niepołomicach odbyły się uroczystości zorganizowane przez Zarząd Okręgowy PZŁ w Krakowie z okazji święta patrona myśliwych św. Huberta. W części oficjalnej wręczono odznaczenia i nagrody dla Kół łowieckich i myśliwych indywidualnych. Miło nam poinformować, że nasze Koło odebrało nagrodę za zwycięstwo w konkursie na najlepsza stronę internetową Koła „O Złote Dajrot”. Nagrodę wręczyła organizatorka konkursu Kol. Dorota Durbas-Nowak.

W ramach nagrody oprócz dyplomu i pamiątkowego tablo wszyscy członkowie otrzymali termosy myśliwskie z okolicznościowym nadrukiem „Zdobywca Złotego Dajrot 2014”.

Także liczna Grupa myśliwych Koła otrzymała odznaczenia myśliwskie i tak: najwyższe odznaczenie ZŁOM otrzymali Kol. Andrzej Battek oraz Stanisław Białek, srebrny medal Zasługi Łowieckiej Jan Dyktyński oraz Adolf Kura, brązowy Medal Zasługi Łowieckiej Wiesław Okoński oraz Marek Omelański. Zdobyte nagrody i medale są kolejnym potwierdzenie aktywnej pracy Koła i naszych myśliwych na niwie łowieckiej.

DARZ BÓR KOLEDZY.

J.Ch.

Komentowanie jest obecnie zablokowane.